streda 27. júla 2016

Elektronickástrelecká slúchadlá 3M WS Bluetooth

Elektronická strelecká slúchadlá 3M PELTOR WS s vstavaným Bluetooth spájajú kvalitnú ochranu sluchu s modernými technológiami, ktoré Vám doprajú skutočné pohodlie.
Rovnako ako klasická elektronická slúchadlá tlmí nebezpečne hlasné zvuky ako napr. Streľbu, ale bežné zvuky naopak zosilňujú.

Vďaka tomu bezchybne počujete, keď na Vás niekto hovorí, ale výstrel alebo silnejšie zvuky, ktoré by mohli poškodiť sluch, sú automaticky utlmené na prijateľnú a neškodnú úroveň.

Slúchadlá navyše môžete jednoducho spojiť so svojím mobilným telefónom pomocou priloženého kábla alebo bezdrôtovo technológiou Bluetooth. Vďaka tomu môžete telefonovať, bez toho aby ste museli slúchadlá dávať dole.

Ak Vám niekto na strelnici zavolá, výborne ho vo slúchadlách budete počuť, ale pri tom ste stále chránení pred nadmerným hlukom streľby. Slúchadlá tak fungujú ako klasický head set.
 
Výhodou Bluetooth alebo káblového pripojenia s mobilným telefónom je tiež možnosť počúvať hudbu uloženú v telefóne. Slúchadlá sú tak vhodné pre akúkoľvek prácu, pri ktorej by nadmerný hluk mohol poškodiť Váš sluch, ale pri tom si môžete užívať svoju obľúbenú hudbu v naozaj výbornej kvalite.

Vďaka týmto luxusným slúchadlám sa môžete celý deň pohybovať v hlučnom prostredí bez toho, aby ste ich museli dávať dole a riskovať poškodenie sluchu a pri tom využívať svoj mobilný telefón či už k vybavovanie hovorov alebo k relaxačnému počúvania hudby.
 
Balenie obsahuje:
slúchadlá 3M PELTOR WS
2ks AAA nabíjacích batérií
nabíjačka do el. siete
hlavová páska
kábel jack-jack 3,5 mm

Technické parametre:
-napájanie batérie: 2 x AAA 1,2 - 1,5 V súčasťou balenia
-doba prevádzky: prenos zvukov z okolia + zapnutý Bluetooth výdrž 11hodín
bez Bluetooth 100 hodín
-doba nabíjania: 8h
-bezdrôtové pripojenie: Bluetooth 2.1 dosah až 10 m
profily Bluetooth: headset profile 1.2, hands-free profile 1.5, A2DP profile 1.2,
AVRCP 1.0
-hmotnosť: 352g (vrátane batérií)
-útlm až na 26dB, zosilnenie zvuku až 4 násobok
 
Výhody:
-možnosť spojenie s mobilným telefónom, žiadne zmeškané hovory, počúvanie
hudby
-útlm zvuku až na dB
-zosilnenie zvuku až 4 násobok
Nevýhody:
-vysoká cena

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára